Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FightereK

zaakceptowane [Moderator] FightereK

Polecane posty

Nick:  FightereK
Imię:  Mariusz
Czas, który możesz poświęcić na forum: Na forum mogę poświecić kilka razy wejść dziennie na forum, bez sensu jest siedzieć po parę godzin i czekać na temat. Wystarczy że wejdę co godzinę na forum i będę patrzył na nowe posty bądź tematy. A forum nie jest od siedzenia tylko serwer.
Opisz siebie(minimum 3 zdania złożone): Nie chcę się zbytnio rozpisywać o sobie w sposób prywatny co robię itp, ale mogę powiedzieć że jestem osobą opanowaną, kulturalną i taką która lubi się pośmiać. Jestem aktywny, czas wieczór wolny lubię spędzić na grach komputerowych. Pewno sądzicie że jestem jakimś maniakiem który gra dużo godzin w gry, otóz nie jestem zawodnikiem MMA jak i instruktorem (można tak powiedzieć że dla znajomych bardziej, kurs robiony będę miał po wakacjach), a gry to dla mnie frajda na odstresowanie się po ciężkim dniu.
Doświadczenie: Byłem na wysokich rangach na forach CS, były to fora które miały po 5-10 serwerów zapelnionych cały czas full. Dodatkowo posiadam doświadczenie, i parę nowych nowości z for i gier GTA. Połączenie jednego i drugiego może wyjść na korzyść forum jak i serwerów.
Znajomość silnika IPS: Bardzo dobrze jest mi znany silnik IPS, MyBB i iPB
Znajomość Regulaminu: Przeczytałem.
Kontakt: Kontakt do mnie będzie po zaakceptowaniu podaniu, bądźmy szczerze jeżeli odrzucone będzie to zbędny kontakt jest do mnie.

Hmmm na małe tak:

+ wiek

+ doświadczenie

+ podanie

- wymagania

Takie małe tak:

+wiek

+doświadczenie

+Podanie estetyczne

-wymagania

pRZYJETE.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.